Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CCR2116-12G-4S+
| Производитель | MikroTiK |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 17 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Cертифікація | РОХС |
| Живлення | 110-220 В |
| Кількість вентиляторів | 4 шт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 83 Вт |
| Ширина | 443 мм |
| Глибина | 199 мм |
| Висота | 44 мм |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Mikrotik CCR2116-12G-4S+
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Mikrotik CCR2116-12G-4S+
[[ getCurrentDecimal('54247') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('54186') ]] ₴