Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | MikroTiK |
| Тип | керований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Кількість портів | 26 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 144 мм |
| Висота | 44 мм |
| Корпус | Металевий |