Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-48-POE
| Производитель | |
| Кількість портів | 52 |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Ширина | 442 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 6.25 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість PoE+ портів | 40xPoE+ і 8xPoE++ |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-48-POE
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-48-POE
[[ getCurrentDecimal('72351') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('71750') ]] ₴