Конектор для свiтлодiодних стрiчок OEM SC-03-SS-10-4 10mm RGB joint (затискач-затискач)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
| Производитель | |
| Класс защиты | IP20 |
| Контактів в роз'ємі | 4 шт. |
| Количество разъемов | 2 шт. |
| Робоча напруга | 12 V |
| Совместимость | Стрічка SMD5050 RGB |
| Тип | Коннекторы |
Даний конектор типу «затискач-затискач» призначений для з'єднання відрізків світлодіодних стрічок. Він має ширину 10 мм і підходить для гнучких плат типу RGB.