Маркетплейс твоей Страны![]()
Контролер RGB OEM 6А-IR-24 кнопки
Нет в наличии
Код:003659094
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Контролер RGB OEM 6А-IR-24 кнопки
| Производитель | |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Мощность | 72 Вт |
| Ток | 6 А |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Число каналов | 3 канала |
| Назва | Контролер RGB OEM 6А-IR-24 кнопки |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розмір корпусу | 50х35х23 мм |
| Розмір пульта | 125х55х7 мм |
Читать полностью
Сховати
Описание Контролер RGB OEM 6А-IR-24 кнопки
Контролер RGB OEM 6А-IR-24 використовується для управління яскравістю, кольором та швидкістю мерехтіння світлодіодних стрічок, а також увімкнення встановлених виробником режимів. Потужність виробу становить 72 Вт, а робоча напруга дорівнює 12 В.
У комплекті з даною моделлю поставляється пульт управління. Він оснащений 24 кнопками та використовує інфрачервоний сигнал для передачі даних. Виріб має три канали та вихідний струм 6 А, по 2 А на кожен канал. Габарити корпусу – 50х35х23 мм, пульта – 125х55х7 мм.
За допомогою пульта дистанційного керування користувач може вибрати один з 16 кольорів або включити 4 динамічних режими. Модель розрахована на одну зону управління. Виріб належить до категорії товарів стандартної якості. Заводська гарантія – 6 місяців.