Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Коротка в'язана кофта із запахом та поясом QU STYLE - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:002596599
Характеристики Коротка в'язана кофта із запахом та поясом QU STYLE - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | QU STYLE |
| Стиль | кежуал |
| Застежка | зав'язки |
| Цвет | Салатовый |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Фасон | із запахом |
| Бренд | QU STYLE |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | Акрил |
| Розмір на фото | M |
| Параметри моделі | 83*67*94 зріст 168 |
| Країна | Туреччина |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Вид виробів | Кофта |
| Клас | Середній клас |
| Довжина переду виробу, см | 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | 82см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45см |
| Ширина по низу, см | 40см |
Читать полностью
Сховати
Описание Коротка в'язана кофта із запахом та поясом QU STYLE - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Коротка кофта в стилі "кімоно" виготовлена з акрилової пряжі об'ємної в'язки горизонтальною "англійською резинкою". Унікальний фасон виробу дозволить застосовувати його на широкий діапазон розмірів, коригуючи глибину запаху та довжину поясу.
Легка та практична модель в оригінальному виконанні - справжня знахідка для кожної дівчини урізноманітнити свій гардероб корисною та красивою річчю.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Коротка в'язана кофта із запахом та поясом QU STYLE - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Коротка в'язана кофта із запахом та поясом QU STYLE - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('820') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('363') ]] ₴