Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Міжнародний розмір | M |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% лайкра |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Костюм-трійка |
| Довжина переду виробу, см | S - 134см; M - 135см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 79см; M - 79см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 72см; M - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 42см; M - 42см |
| Ширина по стегнам | S - 70см; M - 72см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 102см; M - 102см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 73см; M - 73см |
| Ширина по поясу, см | S - 34см; M - 36см |
Характеристики Костюм-трійка з довгого кардигану, джогерів та футболки - сірий цвет, M (є розміри)
Нет в наличии
Код:003941638