Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Костюм зі спідницею та вкороченою кофтою на зав'язках - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:002596249
Характеристики Костюм зі спідницею та вкороченою кофтою на зав'язках - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | зав'язки |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Візерунок | рубчик |
| Фасон | з розрізом |
| Тканина | Люрекс |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Довжина переду виробу, см | 41см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 24см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Ширина по стегнам | 28см |
| Довжина по боковому шву, см | 93см |
| Ширина по талії/поясу, см | 24см |
Читать полностью
Сховати
Описание Костюм зі спідницею та вкороченою кофтою на зав'язках - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Потрібне ефектне і водночас зручне вбрання на кожен день і для особливого випадку? Це воно, уже чекає на тебе!
Цей в'язаний костюм із люрексом стане одним з твоїх улюблених. У комплекті йде вкорочена кофта з довгими рукавами і пряма спідниця-міді, виготовлена з машинної в'язки в рубчик. У кофті довгі рукави, низ прямий, кругла горловина доповнена окантовкою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Костюм зі спідницею та вкороченою кофтою на зав'язках - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Костюм зі спідницею та вкороченою кофтою на зав'язках - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1580') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1020') ]] ₴