Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | Пуговицы |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Молочный |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 67см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 67см |
| Довжина по спинці, см | 71см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45см |
Читать полностью
Сховати
Описание Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Котонова сорочка на ґудзиках — стильна база з трендовими деталями, що поєднує комфорт і сучасний вигляд. Модель виконана з натуральної котонової тканини, має відкладний комірець і застібається на ґудзики по всій довжині. Однотонний дизайн доповнюють вишиті написи спереду, які додають виробу характеру та акцентності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0