Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Котонові широкі штани із зав'язками - темно-сірий цвет, M (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Котонові широкі штани із зав'язками - темно-сірий цвет, M (є розміри)
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Темно-сірий |
| Состояние | Нове |
| Международный размер | M |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | вільний |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | M - 68см; L - 72см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 96см; L - 97см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 66см; L - 67см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 37см |
Читать полностью
Сховати
Описание Котонові широкі штани із зав'язками - темно-сірий цвет, M (є розміри)
Котонові широкі штани із зав’язками — легка та стильна модель для комфортних повсякденних образів. Виріб виконаний із тонкого котону, який приємний до тіла, добре пропускає повітря та ідеально підходить для теплої пори року. Укорочена довжина підкреслює щиколотки та робить образ легким і сучасним.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Котонові широкі штани із зав'язками - темно-сірий цвет, M (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0