Маркетплейс твоей Страны![]()
Котонові укорочені багі зі складками - сірий цвет, S (є розміри)
Нет в наличии
Код:003919723
Характеристики Котонові укорочені багі зі складками - сірий цвет, S (є розміри)
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Нове |
| Международный размер | S |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% котон, 10% еластан |
| Фасон | вільний |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | S - 62см; M - 64см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 95см; M - 95см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 64см; M - 64см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см |
Читать полностью
Сховати
Описание Котонові укорочені багі зі складками - сірий цвет, S (є розміри)
Котонові укорочені багі зі складками — це легкий і зручний варіант для повсякденного гардероба, який поєднує практичність і трендовий силует. Тонка бавовняна тканина приємна до тіла та добре пропускає повітря, що робить модель комфортною навіть у теплу погоду.
Штани застібаються на ґудзик і блискавку, забезпечуючи надійну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Котонові укорочені багі зі складками - сірий цвет, S (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0