Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Кронштейн AGN AGN70-442P
| Производитель | AGN |
| Вес | 3.5 кг |
| Угол поворота | 60 град. |
| Максимальная нагрузка | |
| Угол наклона | 5 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| VESA | 150 x 150 |
| Кут обертання | +3°~-3° |
| Відстань до стіни | 67-355 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | система прокладки кабелів |
| Розміри | 444 x 420 x 67 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн AGN AGN70-442P
0.0
Всего отзывов:0