| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | |
| Цвет | |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 60" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 100" |
| VESA | 700 x 400 |
| Відстань до стіни | 32мм |
| Матеріал | метал |
| Комплектація | набір для кріплення |