Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.5 кг |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 65 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн у складеному вигляді, інструкція, гарантійний талон, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), заглушка пластикова (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), гвинт 6х12 (4 шт.), ключ шестигранний (1 шт.) |