Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Кронштейн настінний X-Digital STEEL SF405 Black
| Производитель | |
| Цвет | |
| Серія | STEEL |
| Категорія | Кріплення для ТВ |
| Тип кріплення | Фіксована |
| Особливості | Для телевізорів великих діагоналей |
| Мін. розмір екрану, дюймів | 40 |
| Макс. розмір екрану, дюймів | 65 |
| Макс. навантаження, кг | 50 |
| Положення отворів (VESA) | 100 x 100 мм; 600 x 400 мм |
| Мін. відстань до стіни | 35 мм |
| Макс. відстань до стіни | 35 мм |
| Управління кабелями | Немає |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн настінний X-Digital STEEL SF405 Black
0.0
Всего отзывов:0
Кронштейн настінний X-Digital STEEL SF405 Black
[[ getCurrentDecimal('715') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('715') ]] ₴