Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Кронштейн OfficePro MA501
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн OfficePro MA501
| Производитель | OfficePro |
| Угол поворота | 90 град. |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Угол наклона | 45 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для монітора |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Тип | поворотно-похилий |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Розміри | 224 x 189 x 46 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн OfficePro MA501
0.0
Всего отзывов:0