Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.765 кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 63" |
| Підтримувана діагональ | 63" |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |