Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Кут нахилу | 0° |
| Матеріал | метал |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 25мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |