Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Vinga TM32-1151
В наличии
Код:002626770
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Vinga TM32-1151
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотний |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 39-345 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Vinga TM32-1151
0.0
Всего отзывов:0