Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн Vinga TM32-1151
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотний |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 39-345 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Vinga TM32-1151
Кронштейн Vinga - це настінне кріплення для ЖК-телевізорів. Металеві деталі Vinga забезпечують незвичайну жорсткість і стійкість.За допомогою настінного кронштейна Vinga ви можете розташувати ЖК, плазмову і ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може вирішити проблему з розміщенням екрану в тому випадку, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафа.Системи сумісні з більшістю моделей ЖК-телевізорів і плазм популярних виробників. Аксесуари підходять як для телевізорів стандарту VESA, який передбачає чітке розташування отворів для кріплення на задній панелі телевізора, так і універсального розташування отворів для кріплення.Кріплення Vinga відрізняються стильним дизайном і дуже надійною конструкцією, яка прослужить багато років.Vinga пропонує широкий асортимент пристроїв для максимально комфортної роботи. Рухаючись в ногу з технічним прогресом, компанія постійно прямує вперед, досягаючи нових вершин: використовує нові технологічні рішення, вдосконалює дизайн продукції, розширює асортимент. Vinga уважно стежить за динамічним розвитком ринку комп'ютерних і мобільних пристроїв і пропонує сучасні рішення по доступними цінами.
Призначення: для монітора Призначення: для телевізора Тип: поворотний Варіанти встановлення: на стіну Кількість ступенів свободи: 2 Мінімальна підтримувана діагональ: 10" Максимальна підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 10" Підтримувана діагональ: 15" Підтримувана діагональ: 15.4" Підтримувана діагональ: 15.6" Підтримувана діагональ: 16" Підтримувана діагональ: 17" Підтримувана діагональ: 18.5" Підтримувана діагональ: 19" Підтримувана діагональ: 20" Підтримувана діагональ: 20.7" Підтримувана діагональ: 21" Підтримувана діагональ: 21.5" Підтримувана діагональ: 21.6" Підтримувана діагональ: 22" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 Максимальне навантаження: 15 кг Кут повороту: 180° Відстань до стіни: 39-345 мм Матеріал: метал Кількість встановлюваних екранів: 1 Комплектація: інструкція, елементи кріплення Колір: чорний