Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Walfix CM-20B
В наличии
Код:003157979
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Walfix CM-20B
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Відстань до стелі | 515 - 715 мм |
| VESA | 100 x 200 |
| Розміри | 41.5 х 4.8 х 21 см |
| Кут обертання | 180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| Матеріал | метал |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Комплектація | кронштейн, стійка, інструкція, набір для кріплення |
| Відстань до стіни | 515 мм - 715 мм |
| Підтримувана діагональ | 15.6" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Walfix CM-20B
0.0
Всего отзывов:0