Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Кронштейн Walfix CM-20B
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Кут обертання | 180° |
| Відстань до стелі | 515 - 715 мм |
| Відстань до стіни | 515 мм - 715 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн, стійка, інструкція, набір для кріплення |
| Розміри | 41.5 х 4.8 х 21 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix CM-20B
Кронштейн Walfix CM-20B надійний кронштейн для телевізорів з діагоналлю 15-40 ". Компактні розміри кріплення. Простота установки настінного кріплення.Особливості: тип: кронштейн для LCD; стандарт Vesa: 200x200 мм; максимальне навантаження: 35 кг; максимальна діагональ: 15-40 "; відступ від стелі 515-715 мм.
Призначення: для телевізора Тип: поворотно-похилий Варіанти встановлення: на стелю Кількість ступенів свободи: 3 Мінімальна підтримувана діагональ: 15" Максимальна підтримувана діагональ: 42" Підтримувана діагональ: 15" Підтримувана діагональ: 15.4" Підтримувана діагональ: 15.6" Підтримувана діагональ: 16" Підтримувана діагональ: 17" Підтримувана діагональ: 18" Підтримувана діагональ: 18.5" Підтримувана діагональ: 19" Підтримувана діагональ: 20" Підтримувана діагональ: 20.7" Підтримувана діагональ: 21" Підтримувана діагональ: 21.5" Підтримувана діагональ: 21.6" Підтримувана діагональ: 22" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 27.5" Підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 28.5" Підтримувана діагональ: 29" Підтримувана діагональ: 30" Підтримувана діагональ: 31.5" Підтримувана діагональ: 32" Підтримувана діагональ: 34" Підтримувана діагональ: 35" Підтримувана діагональ: 37" Підтримувана діагональ: 38.5" Підтримувана діагональ: 39" Підтримувана діагональ: 39.5" Підтримувана діагональ: 40" Підтримувана діагональ: 40.5" Підтримувана діагональ: 42" VESA: 100 x 200 VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 VESA: 200 x 100 VESA: 200 x 200 Максимальне навантаження: 35 кг Кут нахилу: 15° ~ -5° Кут повороту: 180° Кут обертання: 180° Відстань до стелі: 515 - 715 мм Відстань до стіни: 515 мм - 715 мм Матеріал: метал Кількість встановлюваних екранів: 1 Комплектація: кронштейн, стійка, інструкція, набір для кріплення Розміри: 41.5 х 4.8 х 21 см Колір: чорнийВідгуки та питання про - Кронштейн Walfix CM-20B
0.0
Всього відгуків:0