Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 45 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | гумова шайба - 4 шт. |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Матеріал | метал |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Відстань до стіни | 25мм |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Тип | фіксований |
| VESA | 400 x 400 |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
Характеристики Кронштейн Walfix TV-30B
Нет в наличии
Код:003156318
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика