Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| VESA | 400 x 400 |
| Відстань до стіни | 25мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | гумова шайба - 4 шт. |