Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
LED лампа VIDEX Filament R80FF 09W E27 1200K
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики LED лампа VIDEX Filament R80FF 09W E27 1200K
| Производитель | |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Напряжение | 198 В |
| Мощность | 9 Вт |
| Световой поток | 340 лм |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колірна температура світла | 1200K (біколорна) |
| Якість світла | Ra > 40 |
| Особливості | Фітолампа |
| Максимальна сила струму | 80mA |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кут розсіювання | 120° |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 80mm х 115mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Енергоефективність | 38 Lm/W |
| Матеріали | Скло |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Вага | 43г |
| Штрих-код | 4820246480628 |
| Артикул | VL-R80FF-09271 |
Читать полностью
Сховати
Описание LED лампа VIDEX Filament R80FF 09W E27 1200K
Світлодіодна фітолампа VIDEX Filament R80FF 09W E27 1200K - ідеальний вибір для стимуляції росту і подальшого розвитку рослин.У разі нестачі ультрафіолету і світла, процес фотосинтезу в рослинах сповільнюється. В результаті вазони стають тьмяним, зів'ялими. Фітолампа зробить ваші домашні або тепличні рослини більш яскравими, енергійними. А природне прискорене зростання призводить до більшої плодючості.Її спектр світіння сприяє активізації процесу зростання, розвитку і фотосинтезу. Лампу можна застосовувати в теплицях і в домашніх умовах. Призначена для всіх видів рослин.
Універсальне рішення, створює найбільш сприятливі умови:- для вирощування розсади- для освітлення декоративних рослин- для освітлення рослин в зимовий період або в умовах нестачі природного світла
Використання фітолампи дозволяє отримати необхідний спектр освітлення. Лампа обладнана світлодіодами, які випромінюють світло з червоно-синього спектра і рівень освітленості для швидкого розвитку рослин і збільшення врожайності. Двокольорова лампа забезпечує високу ефективність для розвитку кореневої системи рослин і вегетативного росту.Синій спектр - впливає на розвиток кореневої системи.Червоний спектр - стимулює процеси фотосинтезу і розмноження рослин.Таким чином буде стимулюватися зростання насіння в землі, покращиться цвітіння і плодоношення врожаю.Безпечна для всіх видів рослин.