Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики LED-телевізор Samsung QE43LS03DAUXUA
| Производитель | |
| Поддержка 3D | Немає |
| Smart TV | Smart |
| Изогнутый экран | Немає |
| Тип | LED |
| Діагональ, дюйм | 43 |
| Роздільна здатність | UHD (4K) |
| Частота оновлення, Гц | 50 |
| Кут огляду | Wide Viewing Angle |
| Контрастність | Dual LED |
| Підтримка HDR | Є |
| Особливості | Quantum HDR Supreme UHD Dimming Matte Display Frame Design Motion Xcelerator |
| Процесор | Quantum Processor 4K |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
| Браузер | Є |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2; DVB-S2; DVB-С |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Сабвуфер | 20 |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Бездротове підключення | Wi-Fi; Bluetooth |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 969.5 x 591.9 x 196.8 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 969.5 x 557.8 x 24.9 |
| Вага з підставкою, кг | 8.9 |
| Вага без підставки, кг | 8.6 |
| Основний колір | Чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - LED-телевізор Samsung QE43LS03DAUXUA
0.0
Всего отзывов:0
LED-телевізор Samsung QE43LS03DAUXUA
[[ getCurrentDecimal('44019') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('44019') ]] ₴