Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Молочний |
| Состояние | Нове |
| Международный размер | L |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% нейлон |
| Фасон | карго |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Плащівка |
| Розмір на фото | L |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | L - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | L - 105см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | L - 71см |
| Ширина по талії/поясу, см | L - 36см |
Характеристики Легкі штани карго з плащівки - молочний цвет, L (є розміри)
В наличии
Код:003919454