Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор ASUS TUF-BE3600 (90IG0900-MO9C00)
В наличии
Код:003154686
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор ASUS TUF-BE3600 (90IG0900-MO9C00)
| Производитель | |
| Вес | 561 грамм |
| Высота | 168 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Глибина | 205 мм |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Додаткові порти | USB 3.2 |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Процесор | 2.0 GHz quad-core processor |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Підтримка MESH | так |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Також шукають | VPN роутери |
| Підтримка VPN | так |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax |
| Підтримка транспортних протоколів | RTSP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Захист інформації | WPA/WPA2/WPA3-Personal |
| Особливості | Samba-сервер |
| Швидкість Wi-Fi | 2882 Мбіт/с |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор ASUS TUF-BE3600 (90IG0900-MO9C00)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор ASUS TUF-BE3600 (90IG0900-MO9C00)
[[ getCurrentDecimal('6827') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6826') ]] ₴