Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Маршрутизатор ASUS TUF-BE3600 (90IG0900-MO9C00)
| Производитель | |
| Вес | 561 грамм |
| Высота | 168 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Глибина | 205 мм |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Додаткові порти | USB 3.2 |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Процесор | 2.0 GHz quad-core processor |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Підтримка MESH | так |
| Режими роботи | точка доступу |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Особливості | Підтримка хмарної платформи AiCloud |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 2882 Мбіт/с |
| Захист інформації | WPA/WPA2/WPA3-Personal |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | SIP |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор ASUS TUF-BE3600 (90IG0900-MO9C00)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор ASUS TUF-BE3600 (90IG0900-MO9C00)
[[ getCurrentDecimal('7699') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7699') ]] ₴