Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
Нет в наличии
Код:002628547
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
| Производитель | |
| Вес | 132 грамм |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Тип антенны | незнімні |
| Количество антенн | 2 штука |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка WPS |
| Процесор | MT7628N |
| Оперативна пам'ять | 128 МB |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA3-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 91 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Keenetic Starter (KN-1112)
[[ getCurrentDecimal('1573') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1562') ]] ₴