Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP ax lite (L41G-2axD)
| Производитель | MikroTiK |
| Высота | 124 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 100 мм |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Особливості | Кнопка RESET |
| Процесор | IPQ-5010 |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Mikrotik hAP ax lite (L41G-2axD)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Mikrotik hAP ax lite (L41G-2axD)
[[ getCurrentDecimal('3289') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3289') ]] ₴