Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)
В наличии
Код:002629842
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)
| Производитель | MikroTiK |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | MT7621A |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | NAT |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 89 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)
[[ getCurrentDecimal('4579') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4578') ]] ₴