Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)
| Виробник | MikroTiK |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | MT7621A |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | NAT |
| Також шукають | з usb-входом |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 89 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)
Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS) - це роутер без Wi-Fi на 5 гігабітних ethernet портів, 1 SFP порт для підключення оптики і 1 USB порт для підключення 3G / 4G модемів або зовнішніх накопичувачів. Також пристрій оснащений слотом microSD для установки карт пам'яті.
Усередині маршрутизатора встановлений двоядерний процесор з частотою 880 МГц, що працює в 4 потоки. Об'єм оперативної пам'яті складає 256 Мб. MikroTik hEX S підтримує апаратне шифрування IPsec зі швидкістю близько 470 Мбіт / с. Роутер дозволяє встановити пакет The Dude Server, який призначений для моніторингу в мережі різних пристроїв, серверів, сервісів, установки зв'язків між ними і сповіщення при збоях.
У комплект поставки входить блок живлення 24В 1.2а. Також живлення можна подати на роутер з мережевого кабелю за технологією Passive POE або 802.3af / at з напругою 12-57 В. П'ятий ethernet порт видає живлення за стандартом Passive PoE з напругою до 57 В. Напруга на виході 5-го порту буде таким же , як напруга, що подається на вхід маршрутизатора. Якщо підключається пристрій не підтримує Passive PoE, то напруга не подається на 5-й порт.
Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS) управляється операційною системою RouterOS Level4 з величезним функціоналом. З її допомогою ви зможете обмежити швидкість користувачам, заборонити доступ до соціальних мереж або торрентів, зробити в кафе або готелі HotSpot з перенаправленням на рекламну сторінку, організувати захищене підключення до офісу віддалених співробітників або філій по VPN і багато іншого.
Якщо вам потрібен недорогий роутер без Wi-Fi з можливістю підключення оптики, то MikroTik hEX S буде відмінним вибором. Він володіє хорошою продуктивністю, підтримує апаратне шифрування IPsec, і дозволяє моніторити стан мережі за допомогою The Dude Server.
Режими роботи: провідний маршрутизатор Особливості: Підтримання VPN Особливості: підтримка PoE Процесор: MT7621A Оперативна пам'ять: 256 мб Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Вхідний інтерфейс: SFP Кількість LAN портів (RJ-45): 5 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3at PoE+ Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Додаткові порти: MicroSD Додаткові порти: USB Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: NAT Кількість в комплекті: 1 шт Ширина: 113 мм Висота: 28 мм Глибина: 89 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор Mikrotik hEX S (RB760IGS)
[[ getCurrentDecimal('4455') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4454') ]] ₴