Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор TP-Link ER605
В наличии
Код:002629885
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER605
| Производитель | |
| Высота | 25 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримує автоматичне визначення WAN/LAN |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 101 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор TP-Link ER605
0.0
Всего отзывов:0