Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER605
| Виробник | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримує автоматичне визначення WAN/LAN |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 101 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link ER605
Omada SDN — розумне хмарне рішення для бізнес-мереж
TL-R605 - це шлюз, який легко інтегрується в інфраструктуру програмно-конфігурованої мережі Omada (SDN) і забезпечує віддалене та централізоване управління де і коли завгодно. Веб-інтерфейс або мобільний додаток гарантують зручне автономне управління пристроєм.
4 гігабітних порти WAN для оптимізації пропускної здатності
Три порти WAN/LAN, що перемикаються, забезпечують підтримку різних способів доступу в інтернет через один пристрій.
Функція балансування навантаження між портами WAN (Multi-WAN) розподіляє потоки даних в залежності від використання смуги пропускання кожним портом WAN, збільшуючи ефективність багатоканального широкосмугового підключення.
Надійний VPN
TL-R605 підтримує IPSec/PPTP/L2TP VPN через протоколи IPSec/SSL. Володіючи надійним апаратним дизайном, маршрутизатор здатен підтримувати до 20 тунелів LAN-to-LAN IPsec, 16 тунелів OpenVPN *, 16 VPN-тунелів L2TP і PPTP.
Функція автоматичного IPSec VPN * значно спрощує налаштування, управління і розгортання мережі, одночасно захищаючи і зашіфровивая приватну інформацію, передану між об'єктами по мережі інтернет.
Політики доступу до інтернету
Стандартизуйте онлайн поведінку користувачів і призначайте права і політики доступу в інтернет для співробітників за допомогою фільтрації по IP/MAC/URL і списку контролю доступу (ACL).
Портал аутентифікації спрощує контроль мережевих ресурсів, видаючи доступ і класифікуючи права доступу для користувачів. Необхідні мережеві ресурси також можуть бути виділені спеціальним користувачам або гостям.
Зручне управління з додатком Omada
Дотримуйтесь інструкцій в додатку Omada, щоб налаштувати мережу за пару хвилин. Omada дозволить вам зробити налаштування, здійснювати моніторинг мережі і керувати клієнтами зі смартфона або планшета.
Режими роботи: провідний маршрутизатор Особливості: підтримує автоматичне визначення WAN/LAN Оперативна пам'ять: 128 мб Вхідний інтерфейс: USB 3G/4G Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 4 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1Q Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: DNS Підтримка транспортних протоколів: ICMP Підтримка транспортних протоколів: IGMP Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: NAT Підтримка транспортних протоколів: NTP Підтримка транспортних протоколів: OpenVPN Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: SNTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Функції міжмережевого екрану: SPI Функції міжмережевого екрану: захист від DDoS-атак Функції міжмережевого екрану: прив'язка IP-MAC Функції міжмережевого екрану: фільтрація вмісту URL Підтримка VPN: так Віддалене управління: WEB-інтерфейс Кількість в комплекті: 1 шт Ширина: 158 мм Висота: 25 мм Глибина: 101 мм