Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Маршрутизатор TP-Link TL-MR150
В наличии
Код:002629850
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Маршрутизатор TP-Link TL-MR150
| Производитель | |
| Вес | 240 грамм |
| Высота | 34 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Тип антенны | знімні |
| Количество антенн | 2 штука |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Глибина | 141 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Маршрутизатор TP-Link TL-MR150
0.0
Всего отзывов:0
Маршрутизатор TP-Link TL-MR150
[[ getCurrentDecimal('4218') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4218') ]] ₴