Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link TL-MR150
| Виробник | |
| Вага | 240 г |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Тип антени | знімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Глибина | 141 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link TL-MR150
Високошвидкісний Wi-FiНасолоджуйтесь переглядом вебсторінок, потоковим переданням HD і завантаженням разом із сім'єю. Швидкість бездротового зв'язку 300 Мбіт/с у діапазоні 2.4 ГГц відповідає вашим повсякденним потребам.
Доступ до 4G LTE для 32 Wi-Fi пристроїв — швидкість завантаження до 150 Мбіт/сНе вимагає налаштування — вставте SIM-карту та ввімкніть роутер для високошвидкісного доступу в інтернет. Дві потужні знімні LTE-антени — для стабільного бездротового з'єднання і кращого охоплення.
Сумісно з IPv6Сумісний з останньою версією інтернет-протоколу (IPv6). Зберігайте перспективність свого маршрутизатора та насолоджуйтеся послугами IPv6, наданими вашим провайдером.
Елегантний дизайнРозроблений для економії місця й доповнення практично будь-якого декору, забезпечуючи стабільний Wi-Fi у вашому домі.
Режими роботи: 3G маршрутизатор Режими роботи: 4G маршрутизатор Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 ГГц Тип антени: знімні Кількість антен: 2 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: роз'єм для SIM-карти Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 3 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11n Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Підтримка транспортних протоколів: IPv4 Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка VPN: так Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 202 мм Висота: 34 мм Глибина: 141 мм Вага: 240 гВідгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link TL-MR150
[[ getCurrentDecimal('4218') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4218') ]] ₴