Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Машинка для стрижки Esperanza EBC002
| Производитель | |
| Количество насадок | 4 |
| Материал лезвий | нержавіюча сталь з титановим покриттям |
| Довжина стрижки | 3-12 мм |
| Тип управління | повзункове |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Функції | самозагострювані ножі |
| Додатково | петелька для підвішування |
| Габарити | 19 х 6 х 4.5 см |
| Габарити в упаковці | 19 х 10 х 10 см |
| Вага | 350 г |
| Вага в упаковці | 500 г |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
| Живлення | від мережі |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип мотора | вібраційний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Машинка для стрижки Esperanza EBC002
0.0
Всего отзывов:0
Машинка для стрижки Esperanza EBC002
[[ getCurrentDecimal('510') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('449') ]] ₴