Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 4 кг |
| Материал корпуса | |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Продуктивність | 2.2 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
0.0
Всего отзывов:0
М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
[[ getCurrentDecimal('3291') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3177') ]] ₴