Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 2.6 кг |
| Материал корпуса | метал |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 1700 Вт |
| Продуктивність | 1.6 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5мм, 7мм) |
| Насадки | насадка для ковбасок |
| Габарити | 290 х 250 х 230 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики М'ясорубка Ardesto MGL-1790R
В наличии
Код:002148495
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика