Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 2.6 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 1700 Вт |
| Продуктивність | 1.6 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5мм, 7мм) |
| Насадки | насадка для ковбасок |
| Габарити | 290 х 250 х 230 мм |
| Колір | чорний |