Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики М'ясорубка Bosch MFWS650B
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 4.6 кг |
| Материал корпуса | метал |
| Максимальна потужність | 2100 Вт |
| Продуктивність | 3.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 4.5мм, 8.2мм) |
| Насадки | соковижималка |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Габарити | 247 х 240 х 200 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - М'ясорубка Bosch MFWS650B
0.0
Всего отзывов:0