| Производитель | |
| Вес | |
| Реверс | |
| Материал корпуса | |
| Номинальная мощность | |
| Максимальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність | 1.7 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Габарити | 280 х 240 х 135 мм |
| Колір | чорний |