| Производитель | |
| Вес | |
| Реверс | |
| Материал корпуса | |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 2.6 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Габарити | 400 x 180 x 365 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |