Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
В наличии
Код:003158851
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 9.5 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 243 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Глубина | 332 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
[[ getCurrentDecimal('2670') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2669') ]] ₴