Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 9.5 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
Мікрохвильова піч чорного кольору з механічним управлінням. Потужність GO-S724B – 700 Вт, є шість рівнів регулювання, а внутрішній об'єм дорівнює 20 л.
Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип гриля: відсутній Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 700 Вт Тип керування: механічний Тип відкриття дверцят: кнопка Функції та спеціальні програми: розморожування Оснащення: поворотний стіл Особливості: автовідключення Діаметр поворотного піддону: 255 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Ширина: 466 мм Глибина: 332 мм Висота: 243 мм Вага: 9.5 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Ardesto GO-S724B
[[ getCurrentDecimal('2668') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2667') ]] ₴