Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 13 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 382 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | вбудована |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Колір | чорний |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | годинник |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
[[ getCurrentDecimal('14560') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14560') ]] ₴