Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje BM201AG1X
| Производитель | |
| Вес | 15 кг |
| Тип гриля | ТЕН |
| Высота | 38.8 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 34.5 мм |
| Дисплей | |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | вбудована |
| Об'єм | 20 л |
| Тип внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне приготування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38 х 56.8 х 34 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Gorenje BM201AG1X
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Gorenje BM201AG1X
[[ getCurrentDecimal('13777') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13776') ]] ₴