Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
В наличии
Код:002629703
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
| Производитель | |
| Вес | 10.8 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глубина | 343 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Колір | білий |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | швидкий старт |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
[[ getCurrentDecimal('4297') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4297') ]] ₴