Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
| Виробник | |
| Вага | 10.8 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | білий |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
Очищення AquaCleanНалийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч та увімкніть AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою тканиною.Автоматичні програмиАвтоматичні налаштування полегшують приготування деяких видів страв. Ви вибираєте тип страви, вводите її вагу і піч автоматично налаштовує потужність і тривалість приготування.Захисне блокуванняМікрохвильову піч можна заблокувати, щоб запобігти випадковому включенню.РозморожуванняВсі мікрохвильові печі Gorenje оснащені функцією ефективного розморожування, що дозволяє швидко та рівномірно розморожувати будь-які продукти.Просте очищенняОчищення гладкої та рівної поверхні робочої камери не потребує особливих зусиль. Все, що вам знадобиться, це волога ганчірка.Мікрохвилі для швидкого приготуванняМікрохвилі є різновидом електромагнітного випромінювання і викликають вібрацію молекул води, що міститься у продуктах. В результаті тертя молекул утворюється тепло, завдяки якому продукти розморожуються, підігріваються.Захисний вимикачЗахисний вимикач забезпечує безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята печі відчинені. Колір: білий Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип гриля: відсутній Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 800 Вт Тип керування: електронний Дисплей: дисплей Тип відкриття дверцят: кнопка Функції та спеціальні програми: розморожування за часом Функції та спеціальні програми: авторозігрів Функції та спеціальні програми: авторозморожування Оснащення: поворотний стіл Особливості: блокування від дітей Особливості: блокування роботи при відкритих дверцятах Діаметр поворотного піддону: 270 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Додатково: швидкий старт Ширина: 451 мм Глибина: 343 мм Висота: 257 мм Вага: 10.8 кг
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
[[ getCurrentDecimal('4365') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4364') ]] ₴